kelimeler büyüyor ağzımda

hekim, prof, bebek, kocam, mr, kist, endişe, kaygılar, sorumluluklar, gözyaşı, rüyalarıma girmesi, sağlık, 26.hafta, hocanın hala 22 de sanması, canım kocamın o bakışı:( , doğumcuya sen bunu nasıl atladın demesi:), “o zaman işler değişti”,  kan tahlilleri, cuma günkü toplantı, 2.mr  sonucunu bekleme, cumartesi şeker yüklemesi, iki annemin de dün bize gelmesi^^, hız, karar, direkten dönme, kilit, 30.haftada ne olacak merakı?, şimdilik yırttık diye sevinme, kullanmak istemediğim kelime, hocanın internet sitesini okuyunca içime oturan taş, ameliyat? sonrası??, erken doğum?,  dönemeç, öncelikli olan can hangimiz?, %50, %90, yorgunluk, çapanın yolları taştan, korku…

hepsi 1 ekim renkli doppler çekiminden sonra oldu.. 10 ekimden bu yana yukarıdaki kelimeler zihnimde..dün biraz daha şekillenmesi rahatlatsa da henüz yeni başladığımızın farkındayım. Endişeliyim ama biraz daha hazırlıklıyım sanki..
İnşallah sonu, sonuçları güzel olur. Allah’ıma sığınarak dua etmekten ve dua istemekten başka elimden şu anda bir şey gelmiyor.

Bekliyoruz. İnşallah hayırlarla karşılaşırız…

 

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir