Şükür

Zeynep, canim kizim 1 aylik oldu 🙂 taburcu olduktan sonra yapilmasi gereken isitme testi, kalca ultrasonu, göz muayenesi(rop testi) , sağlık ocaginda aşısı işlemlerinden sagsalim geçti elhamdülillah.. Şükürler olsun. Göz muayenesi ermeni hastanesinde yapıldı. Prematüre bebeklerde yapilmasi gereken bu test her hastanede yapilmiyor. Bu hastaneyi de zeynebin kaldigi yogun bakim hastanesi (özel güngören)  yonlendirdi. Once gozune 2 kez damla damlatildi bu arada besleme yapilmamasi istendi. Doktora girdigimizde kollarindan tutmami istedi doktor. Doktorun ne yaptigina bakmak istememek ama bakmak zorunda olmak ikileminde kalarak seyrettim. Gözünüz aydın maşallah birşeyi yok deyince sevindik. Hastane hastane gibi degil şık bir otel gibiydi. Hasta ve calisan profili de farkliydi. Caanim çapa duvarlarindan sular akan çapa geldi aklima 🙂
Sirada zeynebe iyi bir cocuk hekimi bulmak kaldi.

Benim ise doktorumun ameliyatimin üzerinden 1 ay gectikten sonra görüşelim demesi üzerine bugün capaya gidip pataloji raporumu alip görüştük.
şükürler olsun iyi cikti sonuç (hasta-artik değil- burada nasil sukredecegini bilemiyor ve halen şaşkın) kistin hamilelikte beslenerek hizla büyümesi ve daha da büyümesine izin vermemek adina yapilan operasyonla beni temizlemislerdi. Dr.Halime Hn. bundan sonra kontroller disinda yapilmasi gereken birşey yok deyince sevindik. Tekrarlama ihtimali kitaba göre yok dese de  ne olur ne olmaz diyerek 3 ay sonrasina randevu verdiler sonra kontrol süreleri azalarak devam edecek.
Zeynep’in de fotoğraflarini çekti halime hn.bebegi sagsalim cikardiklarina dairmis 🙂
Bugun icin ve her günümüz için, sağlığımız icin, kizimiz zeynep icin çok şükür bin şükür Allahim…

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir