32.hafta

Calismaya devam..
11.12.2014 perşembe
Dr.mr icin çağırdı gece 23:00 de hastaneye gelin dedi. Gittik..o da ne mr odasi kapi duvar kapalı cihaz arızalı olduğu için kapatmislar.. Öbür mr odasina gittik orada da batin cekilemiyormus arızalı olduğu icin!
Dr.ile görüştük daha sonrası icin bir mr tarihi ayarlayacagini, bir rahatsizlik hissedersem yatis islemi yapabileceklerini belirtti. Sikayetim.olmadigini söyleyince de gel bebeğe bakalim öyleyse cuma ya da cumartesi dedi.her iste bir hayir vardir deyip evimize döndük..

13.12.2014 cumartesi
16:30 civari is çıkışı capaya gittik..gebelik dosyami elime verdiler kocamla icinde yazan ozetleri okuduk..dogumhaneye geçtim once nst ye bağladılar kuzumun kalp atislarini dinledim..sonra halime hanim diger yatağa aldi beni yatağa uzanmaya çalışırken zar zor yerlesiyordum rahat bir şekilde seni boyle hocalar görse varya dedi neden dedim san yatis diyorlar kipirdama diyorlar dedi! Sonra ultrasonda bebege baktı kendisi..genelde bebek hakkında pek birsey soylemiyor kendi iyice bir bakiyor..bebek 2 kilo olmuş kilo almış dedi..iyi dedi..(şükür)  bu mr sonucunda ne olacak diye sordum, eger kist cok büyümüşse  sezeryan olacak dedi..(en azindan bu netlesmis oldu) yilbasinda burada olmayacağını gebelik dosyamda herşeyin yazdığını ben olmasam bile arkadaşlarinin geregini halledeceklerini soyledi..kan ve idrar tahlili istedi..mr bölümüne tekrar bir sormamizi istedi randevu işini ..oradan mr bölümüne geçtik ama olmadı dr.a bildirdik bize dönüş yapacağını soyledi..

Otobüsle b.evler de indik bebek/cocuk avm si görünce. Anne/bebek cantasi baktik dolaştık ilk baktığımız yere gelip çantayı aldık ama orada rahatsızlandım dışarıya kadar zor yürüdüm: ( bi taksiye atlayıp eve geldik hastaneye gitsem yatis yapılacaktı ve ben buna hazir değildim…ama korktum doğum vakti geldi sandım.. Eve merdivenleri zor ciktim yatmak oturmak mümkün olmuyordu herşeyi deniyordum kocam sürekli benim yatma kalkma denemelerime destek oluyordu..derin nefes almak cok zordu hala da zor…

14.12.2014 pazar
Evdeyiz.. Biraz ev  ile ilgilenip hastane cantamizi hazırladık eksikler var elbette ama genel anlamda iyi oldu.. Hala daha cok is var ama dermanim yok.. Yarin sabah tahlil ve calisamaz raporu almak için capaya gideceğiz..isten izin icin patronu aradim tamam gider gelirsin bu haftada gelirsin diyor! Yorumsuz bu kısım…
Kafamdakiler ; yarin mr derlerse bu halde nasıl gireceğim bilmiyorum: (Allahim yardim et..
Evi rayina oturtabilmeyi, rahat ve hazir olabilmeyi, bir hatim indirebilmeyi istiyorum.. Hayırlısı diyerek tevekküle devam..
Ha bir de sırf canimiz istedi diye kocacim 2 yumurta kirdin da yedikya nasil da güzeldi ellerine sağlık: )

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir