30+5

Mr sonucunu beklemek de zor..acaba ameliyat diyecekler mi kaygisi çöreklenmiş icimi kocama dökerken dr.dan haber geldi “kistiniz 2cm büyümüş(msjin burasını okuyunca gerisini okuyamayacagim sandim) ancak hocalar takip edelim dediler 32.haftada kontrol mr, eğer gebelik ile ilgili bir şikayetiniz olursa hastanede yatis yapılabilir, evde istirahat isterseniz rapor da alabilirsiniz”
Ameliyat demedi diye ucundum. Yine mr vardi ama olsundu.inşallah yolunda gider bu süreç. ne bana ne bebegimize birşey olmadan geçmişte kaliveren gunler olur inşallah..
Bebegimize bakalim diye derya hn.a gittik bugün. 40 cm ve 1,5 kg olmuş kuzucugum maşallah :)) bu aralar icimde oyle bir gezinisi var ki bakakaliyorum disaridan da cok belli oluyor hareketleri deniz dalgası gibi:) Allahim sağlıkla vaktinde kucagimiza alırız inşallah..
Alışveriş işine devam..kangru aldik cok güzel..hastane cantasi ve bebek mobilyasi arayisindayiz bu hafta sonu da böyle geciyor..herşey cok hizli yetisememe kaygısı tasiyorum 32.haftaya ne kaldiki izine de ayrilabilirim henüz kararini vermedik ama dr çalışmayın dedi gelin raporunuzu verelim dedi.. Dogumdan sonraya biraz sarksin istiyorum izinlerden ama kısmet..

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir